Hakkımızda

Dünya’nın çeşitli ülkelerinde yer alan laboratuvar ortamlarında doğru ve güvenilir sonuçlar için kullanılabilir cihaz ve malzemeler konusunda satış yapan firmamız 1962 yılında kurulmuştur. Sağlamlık konusunda dünyanın çeşitli yerlerinde üretilen malzemeleri sizlere özel fiyat seçenekleri ile ulaştırmayı hedefleyen firmamız son zamanlarda artan Dijital Büret ihtiyaçlarınızda güvenilir ürün seçenekleri ile sizleri buluşturmayı hedeflemektedir.

Almanya’da üretilen BRAND ® sıvı aktarımları ve taşımaları konusunda volumetrik cam malzemeleri üretim ve satışı konusunda dünyanın çeşitli ülkelerinde yetkili distribütörler aracılığı ile hizmet vermektedir. Araştırma alanlarında ortaya çıkacak olan sorunların ne kadar önemli olduğunun bilinci içerisinde olan firmamız, laboratuvar cam ve plastik ekipmaları konusunda farklı Brand markası cihazlar ile hizmet vermektedir.

BRAND ® dispenserler, otomatik pipet, çok kanallı otomatik pipet, ayarlanabilir otomatik pipet benzeri sıvı aktarım ve taşıma ekipmanlarını; kendi cihazlarını kullanan kalıplaşmış personeli ile modern, sıcaklık ve nem kontrollü odalarda ve sürekli geliştirilen kalibrasyon yazılımları ile, DIN EN ISO 8655 göre, kalibre etmektedir.

Satışını Yaptığımız Markalar

  • BRAND
  • VİTLAB
  • BOECO

iletisim

Ph metre satış
Etüv